DES ART post number 1 image

Wyniki konkursu solidThinking Student Challenge 2017!

15 lutego 2018


Z wielką przyjemnością pragniemy ogłosić wyniki konkursu solidThinking Student Challenge 2017!

Wszystkie otrzymane prace konkursowe zostały poddane ocenie Jury w składzie: dr inż. Marek Augustyniak, dr inż. Daniel Nycz, mgr inż. Piotr Borzyszkowski, mgr inż. Paweł Sadowski. Pod uwagę brano stopień spełnienia następujących kryteriów:

  • klarowne zdefiniowanie zadania optymalizacyjnego,
  • pomysłowość i innowacyjność w podejściu,
  • jakość nadesłanych modeli solidThinking Inspire i poprawne wykorzystanie opcji dostępnych w oprogramowaniu,
  • prezentacja i interpretacja wyników,
  • całościowa jakość przedłożonej pracy.

Na tej podstawie wyłonionych zostało trzech Laureatów, których prace otrzymały największą liczbę punktów. Poniżej prezentujemy nazwiska Zwycięzców:

I miejsce: Wojciech Szmyt, Uniwersytet Techniczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy – nagroda to płatny miesięczny staż w DES ART lub laptop (do wyboru)
II miejsce: Weronika But, Politechnika Poznańska – nagroda to udział w HyperWorks Technology Conference 2018 lub bon rzeczowy na kwotę 750 zł brutto (do wyboru)
III miejsce: Tomasz Pochopień, Politechnika Śląska – nagroda to bon rzeczowy na kwotę 400 zł brutto

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy wygranej, a wszystkim Uczestnikom pomysłowości i umiejętności. Liczymy też, że udział w konkursie nie tylko pozwolił Wam rozwinąć skrzydła i poznać nowe narzędzia, ale także przekonać się jak intuicyjnym i wszechstronnym programem jest solidThinking Inspire.

solidThinking  Student Challenge 2017 to ogólnokrajowy konkurs organizowany przez DES ART i skierowany do studentów studiów dziennych, zaocznych, doktoranckich polskich uczelni wyższych. W ramach konkursu Uczestnicy przygotowywali projekt w oparciu o program solidThinking Inspire.

solidThinking Student Challenge logo

 

 

 

Wróć na poprzednią stronę