DES ART post number 1 image

Zapraszamy na webinar „NEOGAGE – aplikacja do zarządzania wyposażeniem pomiarowym”

27 czerwca 2017


W związku z rozpoczęciem współpracy z nowym Partnerem technologicznym, chcielibyśmy zaprosić Państwa na webinar „NEOGAGE – aplikacja do zarządzania wyposażeniem pomiarowym”.

Spotkanie odbędzie się w dniu 5.07.2017 o godzinie 11:00.
Prowadzący: Artur Kopa, NEOGAGE sp. z o.o. 

Rejestracja na webinar dostępna jest za pośrednictwem poniższego formularza:

Okres ważności formularza wygasł, edycja zablokowana.

 

O NEOGAGE:

Aplikacja mobilna NEOGAGE to innowacyjne i kompletne rozwiązanie wspomagające zarządzanie wyposażeniem pomiarowym. Została zaprojektowana przez metorologów dzięki czemu zawiera wszystkie niezbędne funkcjonalności, m. in. pełną ewidencję wyposażenia pomiarowego oraz użytkowników i miejsc użytkowania, nadzorowanie harmonogramu wzorcowania i działań związanych z narzędziami, gromadzenie i przeglądanie dokumentów, generowanie statystyk i raportów, czy obsługę wypożyczalni narzędzi.

Wyjątkowo płynne działanie i natychmiastowy dostęp do danych zapewniają wzrost efektywności pracy i oszczędność czasu. Dzięki automatycznym przypomnieniom aplikacja pozwala w prosty sposób zapanować nad harmonogramami przeglądów, wzorcowań czy sprawdzeń ułatwiając pracę firm działających zgodnie z wymaganiami ISO9001.

Użyteczność i funkcjonalność aplikacji NEOGAGE została doceniona przez Klientów – produkt został wyróżniony Laurem Eksperta 2016.

 

O Prowadzącym:

Artur Kopa z wykształcenia inżynier zarządzania jakością, metrolog z zawodu i pasji, posiadający wieloletnie doświadczenie w pomiarach i wzorcowaniach narzędzi pomiarowych długości i kąta, zajmujący się systemami zarządzania pomiarami i wyposażeniem pomiarowym oraz organizacją i rozwojem działów metrologicznych w przedsiębiorstwach.

 

 

Wróć na poprzednią stronę