DES ART post number 1 image

Zapraszamy na targi TRAKO 2019!

4 września 2019


Wspólnie z Altair mamy przyjemność zaprosić Państwa na nasze stoisko podczas 13. Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2019. Targi trwać będą łącznie 4 dni i rozpoczną się 24 września na gdańskim Amber Expo.

Podczas targów TRAKO prezentować będziemy zarówno portfolio naszych usług CAE skierowanych dla przemysłu szynowego, jak i możliwości platform Altair HyperWorks oraz Altair solidThinking. Nasze stoisko zlokalizowane będzie w budynku głównym, w hali C pod numerem 61.

TRAKO to największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego. Skupia ono czołowe firmy z tego sektora i stanowi doskonałą okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Zachęcamy Państwa do wcześniejszego umawiania spotkań na naszym stosiku za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego. Dla osób, które chcą odwiedzić nasze stoisko w czasie TRAKO 2019, przygotowaliśmy Karty Gościa Branżowego, które po uprzedniej rejestracji upoważniają do bezpłatnego wejścia na teren imprezy.

Okres ważności formularza wygasł, edycja zablokowana.
Wróć na poprzednią stronę