Licencjonowanie

Altair jest pionierem opartego na jednostkach modelu licencjonowania oprogramowania. Zgodnie z tradycyjnym modelem, klienci nabywają prawa do korzystania z konkretnej aplikacji lub pakietu aplikacji. Model licencjonowania oparty na jednostkach solidThinking różni się od tradycyjnego, ponieważ pozwala klientom na licencjonowanie puli jednostek dla ich organizacji, zapewniając zespołowi elastyczny dostęp do całego portfolio aplikacji.

Platforma solidThinking dostępna jest w ramach licencji rocznej (Annual Lease). Taka licencja ważna jest przez okras jednego roku od daty zakupu i obejmuje także opiekę serwisową. Po upływie ważności licencji może ona zostać odnowiona na kolejny rok poprzez złożenie nowego zamówienia. Opieka serwisowa zapewnia dostęp do bieżących aktualizacji oraz pomoc w rozwiązywaniu typowych problemów z oprogramowaniem.
 

Na czym polega licencja Altair solidThinking?

Jednostki Altair solidThkinking otrzymane w ramach licencji są przechowywane w jednej wspólnej dla firmy puli. Gdy użytkownik uruchamia dowolną aplikację dostępną w ramach platformy, w puli blokowana jest odpowiednia liczba jednostek. Gdy użytkownik zamyka aplikację, jednostki są zwracane do puli i stają się ponownie dostępne dla wszystkich użytkowników.

Objaśnienie zasad licencjonowania Altair solidThkinking

Platforma Altair solidThinking – wymagania sprzętowe

Większość programów platformy Altair solidThinking działa wraz z systemem operacyjnym Windows 10, 8.1 oraz 7. Dodatkowo solidThinking Evolve może być także wykorzystywany przez komputery z systemem OS X. Wszystkie systemy wymagają karty graficznej „OpenGL” z minimalną pamięcią 256 MB.
Oprócz rozwiązań dla komputerów stacjonarnych Altair oferuje także natychmiastowy dostęp do chmury, ułatwiając w ten sposób skorzystanie z rozwiązań platformy również firmom z ograniczonymi zasobami informatycznymi i obliczeniowymi.
 

Zainteresowała Cię platforma Altair solidThinking?

Świetnie! Wypełnij poniższy formularz, a my niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą, by dopasować najlepsze rozwiązania.

Imię i nazwisko:*
Firma/Instytucja: *
Stanowisko
Telefon*
w.
E-mail*