Altair HyperWorks to najbardziej kompleksowa platforma zawierająca programy do optymalizacji oraz obliczeń CAE dla przemysłu. Dzięki swojej elastyczności i opatentowanemu systemowi licencjonowana jest wykorzystywana zarówno przez światowych liderów, jak i małe przedsiębiorstwa inżynierskie.

Pełen wachlarz narzędzi CAE

Platforma Altair HyperWorks posiada cały wachlarz narzędzi do tworzenia i edycji siatek elementów skończonych, przygotowania danych do obliczeń numerycznych, zestaw solverów do rozwiązywania szerokiej gamy zagadnień oraz narzędzia do opracowania i prezentacji wyników.

Programy platformy Altair HyperWorks można wykorzystywać w takich obszarach jak: modelowanie, analizy wytrzymałościowe, optymalizacja strukturalna, analizy liniowe i nieliniowe, symulacja mechaniki płynów (CFD) oraz multi-body (MBD), analizy elektromagnetyczne i rozmieszczenia anten (EM/EMC), czy analizy drgań (NVH). Ponadto mogą zostać wykorzystane także do symulacji procesów produkcyjnych takich jak tłoczenie blach, wyciskanie profili, procesów odlewniczych. Programy pakietu współpracują z większością dostępnych na rynku procesorów MES.

Szeroka gama rozwiązań jakie dostępne są w platformie Altair HyperWorks pozwala zatem całemu zespołowi pracować w jednym, spójnym i intuicyjnym środowisku.

Dla kogo przeznaczona jest platforma Altair HyperWorks?

Platforma Altair HyperWorks oferuje rozwiązania dla wszystkich inżynierów – od projektowania systemów opartych na modelach, po szczegółowe symulacje i optymalizację typu multiphysics. Dzięki intuicyjnej budowie i spójnym interfejsom mogą ją wykorzystywać zarówno eksperci, jak i analitycy pracujący w niepełnym wymiarze godzin. Dzięki projektowaniu opartemu na symulacji cały Zespół może dostarczać bardziej wytrzymałe i zoptymalizowane produkty.

Opatentowany system licencjonowania

Kupując dostęp do platformy Altair HyperWorks nie otrzymujesz dostępu do wybranego, konkretnego programu. Nabywasz pakiet jednostek Altair, w ramach którego możesz wykorzystywać różne dostępne programy w zależności od potrzeb. Pozwala to elastycznie zmieniać programy na różnych etapach realizacji zadania. Ponadto otrzymujesz także dostęp rozwiązań partnerskich w ramach Altair Partner Alliance.

Zainteresowała Cię platforma Altair HyperWorks?

Świetnie! Wypełnij poniższy formularz, a my niezwłocznie skontaktujemy się z Toba, by dopasować najlepsze rozwiązania.

Błąd połączenia z bazą danych.

O firmie Altair Engineering

Od przeszło 20 lat Altair Engineering jest pionierem w projektowaniu opartym na symulacji oraz wiodącym dostawcą oprogramowania inżynierskiego, które na co dzień wspiera pracę inżynierów na całym świecie.
Nasza współprace z Altair rozpoczęliśmy w 2007 roku i od tego czasu pozostajemy jedynym autoryzowanym dystrybutorem platformy Altair HyperWorks oraz pakietu Altair solidThinking w Polsce. Od niedawna oferujemy rozwiązania Altair również na Ukrainie.

 

[/col][/row]