Specjalista Moldflow

Miejsce pracy: Gdynia lub do uzgodnienia

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu detali 3D oraz form wtryskowych do tworzyw sztucznych, stosowanych do produkcji detali, korzystnie z branży Automotive
  • Wykształcenie wyższe techniczne, technologia tworzyw sztucznych lub pokrewne
  • Znajomość obsługi programu Moldflow
  • Znajomość obsługi oprogramowania CAD 3D
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole
  • Samodzielność, cierpliwość, odpowiedzialność, rzetelność

Zadania:

  • Tworzenie i naprawianie modeli 3D do symulacji procesów technologicznych
  • Wykonywanie analiz zachowania tworzyw sztucznych, raportowanie
  • Wyznaczanie optymalnych parametrów procesu
  • Wykonywanie analiz deformacji technologicznych oraz analiz wytrzymałościowych detali z tworzyw sztucznych
  • Opiniowanie zmian konstrukcyjnych detali z tworzyw sztucznych oraz zmian w narzędziach technologicznych
  • Opiniowanie stosowanych tworzyw sztucznych (gatunek, parametry fizyko-chemiczne, wytrzymałość, wpływ skurczu, etc.)
  • Śledzenie kierunków rozwojowych dotyczących analiz detali z tworzyw sztucznych oraz narzędzi do procesów technologicznych przetwórstwa tworzyw sztucznych

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Profesjonalny program szkoleń
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie własnych kompetencji
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę w zgranym zespole
  • Szkolenia w kraju i za granicą
  • Pakiet medyczny, karta Multi Sport