DES ART jest w Polsce jedną z najbardziej zaawansowanych w technologii MES (FEM) firm oferujących swoje usługi dla różnych gałęzi przemysłu. Zatrudnia ponad 30 specjalistów-ekspertów z dziedziny CAD/CAE. Specjalizujemy się w usługach inżynierskich i pracach badawczo-rozwojowych. Naszą działalność opieramy na wykorzystaniu symulacji numerycznych (CAE) oraz najnowszych technik wspomagania projektowania (CAD). Wykonujemy zaawansowane symulacje Metodą Elementów Skończonych (MES) oraz kinematyczno-dynamiczne analizy mechanizmów (MBD/MBS). Istniejemy na rynku od ponad 15 lat. Obecnie, w związku z rozwojem naszego zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko:

CAE MANAGER

Lokalizacja: Gdynia

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w obszarze zarządzania projektami
  • Praktyczna wiedza z zakresu wykonywania symulacji CAE
  • Doświadczenie w zarządzaniu i chęć podjęcia odpowiedzialności za wszystkie aspekty projektu, takie jak budżet, zakres, harmonogram, jakość, komunikacja i zespół
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2 – pozwalająca na swobodną komunikację ustną oraz pisemną
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Wysokie zdolności analityczne i organizacyjne, samodzielność, umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji biznesowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Pozytywna energia i chęć do działania

Zadania:

  • Kompleksowe zarządzanie projektami (w tym analiza potrzeb, planowanie strategii działania, ocena ryzyka, monitorowanie poszczególnych etapów realizacji, zarządzanie wdrożeniem projektu)
  • Zarządzanie zespołem pracowników oraz koordynowanie pracy i komunikacji osób zaangażowanych (inni pracownicy firmy, zewnętrzni dostawcy) w dany projekt
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów z prowadzonych prac
  • Analiza efektywności i realizacji założeń budżetowych projektu
  • Tworzenie nowych procesów w odpowiedzi na potrzeby biznesowe
  • Koordynacja i nadzór prac zespołu osób przy pracach w zakresie przeprowadzania obliczeń numerycznych CAE
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz zwiększanie zamówień od obecnych klientów
  • Realizowanie strategii rozwoju firmy
  • Budowanie zespołu obliczeniowego oraz jego motywowanie i dbanie o przepływ komunikacji w zespole
  • Przeprowadzanie obliczeń numerycznych CAE/ CFD z wykorzystaniem między innymi Metody Elementów Skończonych (MES)

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Profesjonalny program szkoleń
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie własnych kompetencji
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę w zgranym zespole
  • Szkolenia w kraju i za granicą

Pakiet medyczny, karta Multi Sport