Kariera

Aktualnie do naszego zespołu Pracowników poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent ds. sprzedaży / Pracownik biurowy

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe o kierunku: ekonomia, zarządzanie, logistyka, psychologia, marketing, studia inżynierskie lub podobne.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.
  • Znajomość programów z pakietu MS Office.
  • Samodzielność, zaangażowanie, odpowiedzialność oraz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.
  • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie komunikatywnym.
  • Kreatywność i doskonała organizacja pracy.
  • Prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:

  • Wsparcie Działu Sprzedaży w zakresie obsługi aktualnych Klientów i wyszukiwania nowych.
  • Praca z programem dot. zarządzania relacjami z klientami (CRM).
  • Współpraca z Działem Marketingu w zakresie organizacji spotkań z Klientami i akcji promocyjnych.
  • Koordynacja obiegu dokumentów sprzedażowych i zapewnienie właściwego przepływu informacji do/od Klientów.
  • Wsparcie przy realizacji różnorodnych projektów w Polsce i zagranicą.

Oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności zawodowych.
  • Środowisko pracy umożliwiające kontakt z partnerami zagranicznymi.
  • Kurs języka angielskiego.
  • Dofinansowanie do karty MultiSport.
  • Opiekę medyczną.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:  office@desart.com.pl z dopiskiem „Asystent Dz. Sprzedaży” w tytule maila.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami, aby zaprosić je na rozmowę kwalifikacyjną.

Prosimy o dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”