Kariera

1) Obecnie poszukujemy inżyniera do pracy w międzynarodowym zespole nad projektem z dziedziny symulacji EM i telekomunikacji na stanowisko:

INŻYNIER CAE-EM

Wymagania:

  • wykształcenie: inżynier/mgr, inżynier  elektronik, elektryk, elektrotechnik lub fizyk
  • mile widziana wiedza z zakresu analiz pól elektromagnetycznych
  • preferowany profil – high frequency EM
  • silną stroną będzie znajomość programu do symulacji EM – FEKO lub podobnej klasy
  • oczekiwana: praktyka w symulacji pola magnetycznego dla anten i pojazdów (nie jest warunkiem koniecznym)
  • wymagana znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie
  • znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • optymizm i konsekwencja w działaniu
  • wysokie zdolności interpersonalne oraz kultura osobista
  • gotowość do pracy zespołowej, zorientowanie na Klienta
  • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, elastyczność
  • zapraszamy do aplikowania kandydatki i kandydatów z wszelkim doświadczeniem w EM, pracujących w podobnym charakterze i/lub w podobnej branży

Obowiązki:

  • udział w projektach z obszaru symulacji elektromagnetycznych
  • rozumienie wyzwań stojących przed Klientem i poszukiwanie najlepszych rozwiązań
  • budowa modeli symulacyjnych, wykonywanie obliczeń oraz analiza wyników i raportowanie
  • doradztwo i wspieranie Klientów w zakresie kompleksowych zagadnień symulacyjnych
  • ustawiczny rozwój i podnoszenie własnych kwalifikacji

Oferujemy:

  • pracę w zaawansowanym zespole inżynierów, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz pakiet socjalny (pakiet medyczny, karta MultiSport itp.)
  • pracę w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem wysokiej klasy narzędzi/software’u
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia w kraju i za granicą

Aplikacje (cv ze zdjęciem oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać do 06.11.2017 na adres office@desart.com.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać „Inżynier CAE-EM”.

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

CV powinno zawierać następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

2) Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

INŻYNIER SPRZEDAŻY USŁUG

Wymagania:

  • wykształcenie: inżynier/mgr, inżynier (mechanik, fizyk itp.)
  • praktyka zawodowa min. 5 lat
  • znajomość co najmniej jednego systemu CAD (NX, CATIA, SolidWorks itp.)
  • znajomość co najmniej jednego systemu do analiz MES, MBS, CFD (HyperWorks, Ansys, Nastran itp.)
  • dobra komunikacja, umiejętność prowadzenia prezentacji, rozmów handlowych
  • elastyczność w realizacji podróży służbowych (prawo jazdy kat. B wymagane)
  • znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności marketingowe, umiejętność przekonywania i współpracy z ludźmi, entuzjazm i konsekwencja w działaniu
  • mile widziane ukończone (lub w trakcie) studia z zakresu zarządzania i/lub marketingu
  • mile widziani kandydaci z doświadczeniem lub pracujący obecnie w podobnym charakterze, w podobnej branży

Obowiązki:

  • prowadzenie rozmów związanych z inicjacją i ew. podtrzymaniem kontaktów biznesowych
  • współpraca z działem marketingu w zakresie pozyskiwania nowych i utrzymywania kontaktów z obecnymi Klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie uzgodnień dotyczących sprzedaży oraz realizacji projektów inżynierskich
  • prowadzenie prezentacji technicznych dotyczących prowadzonej przez firmę działalności, zrealizowanych projektów itp.

Oferujemy:

  • pracę w zaawansowanym zespole inżynierów w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość osobistego rozwoju
  • miejsce pracy: Gdynia, Warszawa, Rzeszów, Sanok (inne lokalizacje zależnie od kwalifikacji)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem na adres office@desart.com.pl z dopiskiem „Inżynier sprzedaży usług” w tytule maila.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami, aby zaprosić je na rozmowę kwalifikacyjną.