DES ART post number 1 image

III Ogólnopolskie Spotkanie Użytkowników HyperWorks już za nami!

31 maja 2017


25 maja w katowickim hotelu Novotel Centrum odbyło się HyperWorks Technology Conference Poland 2017. W spotkaniu wzięło udział blisko 70 specjalistów z różnych branż, którzy w swojej pracy używają programów z pakietu Altair HyperWorks bądź są zainteresowani ich wykorzystaniem.

Wśród prelegentów znaleźli się reprezentanci zarówno polskich, jak i zagranicznych firm oraz przedstawiciele akademiccy. Tematyka poruszona podczas konferencji była szeroka, dzięki czemu każdy z uczestników znalazł coś dla siebie.

Z ankiet przeprowadzonych podczas spotkania wynika, że oczekiwania praktycznie każdego z uczestników zostały spełnione, a 98% poleciłoby udział w konferencji innym osobom. Świetną rekomendacją dla wydarzenia jest także fakt, że 70% osób już podczas konferencji wyraziło chęć uczestniczenia w kolejnej edycji.

HyperWorks Technology Conference Poland to ogólnopolskie spotkania społeczności HyperWorks. Ich głównym celem jest przedstawienie najnowszych technologii z zakresu CAE oraz integracja użytkowników HyperWorks.

Kolejne, już czwarte, spotkanie planowane jest wiosną 2018. Wszystkie osoby zainteresowane możliwością wygłoszenia referatów dotyczących praktycznego wykorzystania pakietu HyperWorks podczas następnej konferencji prosimy o kontakt na adres: marketing@desart.com.pl.

 

Podobne spotkania odbywają się również w innych europejskich krajach.

Najbliższe odbędzie się w dniach 26-28 czerwca w niemieckim Frankenthal. Formularz rejestracyjny znajdą Państwo tutaj. Zapraszamy w imieniu naszego partnera – firmy Altair!

 

Zachęcamy do obejrzenia zdjeć z HyperWorks Technology Conference Poland 2017:

 

Wróć na poprzednią stronę