DES ART post number 1 image

Global Altair Technology Conference 2018

10 lipca 2018


W imieniu Altair Engineering pragniemy zaprosić Państwa do udziału w 2018 Global Altair Technology Conference, które odbywa się w dniach 16-18 października w Le Palais des Congrès d’Issy w Paryżu (Francja). To już 10. tego typu spotkanie organizowane przez Altair i największe wydarzenie organizowane do tej pory.

ATC 2018 to 3 dni wypełnione wiedzą, inspiracjami i doświadczeniami, jakimi dzielą się zgromadzeni tam eksperci. To doskonała okazja do spotkań z liderami branży, projektantami produktów i praktykami technologicznymi z całego świata.

Tegoroczna edycja ATC oferuje bardzo bogaty trzydniowy program a w nim:

  • 16 października – eksperci techniczni Altair przeprowadzą warsztaty z zakresu najnowszych technologii oferowanych przez Altair. Wieczorem będzie można nawiązać nowe kontakty podczas spotkania powitalnego.
  • 17 października – dzień przepełniony inspirującymi przemówieniami prezentacjami, który zakończy uroczysta kolacja.
  • 18 października sesje techniczne dotyczące ponad 10 tematów symulacji, w tym elektromagnetyzmu, analiz typu „crash” i bezpieczeństwa, dynamiki płynów czy rozwoju opartego na modelach.

Podstawowy koszt udziału w wydarzeniu wynosi 690€, jednak rejestrując się przez poniższy formularz otrzymają Państwo kod uprawniający do 40% zniżki bilety wstępu.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie wydarzenia: https://altairatc.com/paris2018/

Okres ważności formularza wygasł, edycja zablokowana.

 

 

Wróć na poprzednią stronę