DES ART post number 1 image

Nagroda w kategorii Innowacyjne Techniki Obliczeń dla DES ART

13 października 2017


W dniu 13.10.2017 w Gdyni w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym odbyło się Forum Gospodarki Morskiej. Forum, organizowane przez miasto Gdynia, odbywa się co roku i gromadzi setki osób z branży okrętowej, które aktywnie uczestniczą w prezentacjach, panelach dyskusyjnych i rozmowach w kuluarach, wymieniają się doświadczeniem i planują wspólne działania sektora morskiego.

Jednym z punktów tegorocznego programu Forum było przyznanie nagród i wyróżnień pod hasłem INNOWACYJNA GOSPODARKA MORSKA. Nagrody ufundował Prezes Zarządu Remontowa Holding S.A. Pan Piotra Soyka, a przyznane zostały przez Związek Pracodawców Forum Okrętowe.

Miło nam poinformować, iż nasza firma, DES ART Sp. z o.o., otrzymała nagrodę w kategorii INNOWACYJNE TECHNIKI OBLICZEŃ za rozwijanie specjalistycznych systemów obliczeniowych, w tym cyfrowej analizy „seakeeping”, umożliwiających projektowanie skomplikowanych konstrukcji statków i obiektów pływających. Nagrodę odebrała Pani Katarzyna Safuryn, Prezes Zarządu DES ART Sp. z o.o.

Cieszymy się niezmiernie z otrzymanego wyróżnienia i dziękujemy Szanownej Kapitule, że spośród wielu nominowanych właśnie nam przyznano nagrodę.

Poniżej kilka zdjęć z oficjalnej gali:

 

Wróć na poprzednią stronę